Meisterschaft / Cup

1/32 - Final - Toni's Zoo Rothenburg Junioren D9er - Cup

Di 13.10.2020
FC Eschenbach a (J D/9 3/3)
FC Zell a (J D/9 3/3)
7
2
Mi 14.10.2020
SG Ibach-Schwyz (J D/9 3/3)
SC Goldau a (J D/9 3/3)
0
3
FC Sursee a (J D/9 3/3)
SC Obergeissenstein a (J D/9 3/3)
7
1
FC Malters a (J D/9 3/3)
FC Adligenswil a (J D/9 3/3)
7
5
nE
FC Willisau a (J D/9 3/3)
SC Reiden a (J D/9 3/3)
1
4
SC Emmen a (J D/9 3/3)
FC Schüpfheim (J D/9 3/3)
3
2
Team Surental (J D/9 3/3)
FC Hochdorf a (J D/9 3/3)
2
6
SK Root  (J D/9 3/3)
SC Cham a (J D/9 3/3)
2
10
FC Altdorf a (J D/9 3/3)
FC Küssnacht a/R a (J D/9 3/3)
1
9
SC Nebikon a (J D/9 3/3)
FC Sins/Dietwil a (J D/9 3/3)
0
17
SC Buochs a (J D/9 3/3)
FC Sempach a (J D/9 3/3)
1
4
ESC Erstfeld a (J D/9 3/3)
FC Horw a (J D/9 3/3)
0
6
FC Luzern Frauen (UN13) (J D/9 3/3)
FC Hünenberg a (J D/9 3/3)
2
8
FC Schötz a (J D/9 3/3)
FC Perlen-Buchrain a (J D/9 3/3)
5
1
nV
SC Kriens a (J D/9 3/3)
FC Wauwil-Egolzwil a (J D/9 3/3)
0
7
FC Dagmersellen a (J D/9 3/3)
FC Aegeri a (J D/9 3/3)
8
7
nE
FC Grosswangen-Ettiswil a (J D/9 3/3)
Team Obwalden (UN12) (J D/9 3/3)
4
9
FC Nottwil a (J D/9 3/3)
Team Obwalden (UN13) (J D/9 3/3)
6
7
nE
SC Eich a (J D/9 3/3)
SC Steinhausen a (J D/9 3/3)
1
4
FC Lungern-Giswil (J D/9 3/3)
FC Brunnen a (J D/9 3/3)
0
12
FC Hitzkirch a (J D/9 3/3)
FC Buttisholz a (J D/9 3/3)
6
0
SC Schwyz a (J D/9 3/3)
FC Südstern a (J D/9 3/3)
1
2
FC Hergiswil a (J D/9 3/3)
FC Schattdorf a (J D/9 3/3)
2
3
Do 15.10.2020
Luzerner SC (J D/9 3/3)
FC Gunzwil a (J D/9 3/3)
1
7
FC Kerns a (J D/9 3/3)
FC Stans a (J D/9 3/3)
0
11
FC Rothenburg a (J D/9 3/3)
FC Kickers Luzern a (J D/9 3/3)
1
7
So 18.10.2020
FC Entlebuch a (J D/9 3/3)
FC Littau a (J D/9 3/3)
2
8
Mo 19.10.2020
FC Ebikon a (J D/9 3/3)
FC Baar a (J D/9 3/3)
6
5
FC Flüelen (J D/9 3/3)
Zug 94 a (J D/9 3/3)
0
16
Mi 21.10.2020
FC Meggen a (J D/9 3/3)
FC Emmenbrücke a (J D/9 3/3)
1
0
Hildisrieder SV a (J D/9 3/3)
FC Muotathal a (J D/9 3/3)
1
3
FC Sarnen a (J D/9 3/3)
FC Rotkreuz a (J D/9 3/3)
10
11
nE